O spoločnosti

EPITREND, s.r.o.

V EPITREND s.r.o. sa venujeme inovatívnym riešeniam v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, pričom naše hlavné zameranie je na tepelné čerpadlá. Sme presvedčení, že je možné poskytnúť ekonomicky efektívne riešenia, ktoré zároveň majú pozitívny dopad na životné prostredie.

Naša filozofia spočíva v komplexnom prístupe k stavbe, kde sa zameriavame nielen na samotný zdroj energie, ale aj na jeho efektívne využitie v oblastiach ako vykurovanie, chladenie a vetranie. Veríme, že tento holistický pohľad je kľúčom k dosiahnutiu optimálnej energetickej efektívnosti.

Ponúkame široký rozsah služieb, zahŕňajúc konzultácie, projektovanie, realizáciu a tiež záručný aj pozáručný servis. Všetko toto poskytujeme komplexne a pohodlne „pod jednou strechou“.

Zákazníkom vychádzame vždy v ústrety. S bohatými skúsenosťami a odbornými znalosťami v oblasti tepelných čerpadiel mate s nami istotu tej najvyššej kvality. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli nájsť najvhodnejšie riešenie pre váš domov alebo podnik.
Srdečne vás pozývame, aby ste využili naše služby a skúsenosti, a tak prispeli k šetrnejšiemu a udržateľnejšiemu spôsobu života.

Jaroslav Urdzik, konateľ spoločnosti EPITREND s.r.o.

Podnikáme so zásadami spoločenskej zodpovednosti

Prečo volia zákazníci a partneri EPITREND?

Na trhu od roku 2011

Rýchla dodávka a montáž

Kvalita výrobkov

Individuálny prístup k zákazníkovi

Naša práca v číslach

Doteraz inštalovaný výkon OZE

0 MW

Ročná úspora emisií CO2

0 T CO2

Počet inštalovaných zariadení

0